Ognisko w Chicago – Jezuicki Ośrodek Milenijny przy W. Irving Park

Parafia
Spotkania w każdą pierwszą sobotę miesiąca o godzinie 17.00 w Jezuickim Ośrodku Milenijnym, przy W. Irving Park (Kamera on-line dla Internet Explorer: Użytkownik i hasło: 5835), rozpoczyna się w Sanktuarium modlitewne spotkanie w Waszych intencjach: Msza św. z sakramentem namaszczenia chorych, okolicznościowe modlitwy w intencji osób w kryzysie i błogosławieństwo indywidualne Najświętszym Sakramentem. Następnie w sali wspólne spotkanie grupy wsparcia. Można się umówić na indywidualne rozmowy z księdzem. Istniej także możliwość spotkania się z psychologiem terapeutą.
Duszpasterzem wspólnoty jest o. Jerzy Karpiński SJ.
Jezuicki Ośrodek Milenijny przy W. Irving Park‎ >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Sycharowskie Ognisko Wspólnoty Trudnych Małżeństw „Sychar” w Chicago, 5835 W. Irving Park Rd, Jezuicki Ośrodek Milenijny. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 5pm: Msza św. i okolicznościowe modlitwy. Spotkanie grupy wsparcia – w sali na dole o godz. 6.30 pm. Liderką Ogniska jest Alicja, tel. 7738654955.

Filia Ogniska – na Południu, przy kościele św. Daniela Proroka, 5300 S. Natoma Ave. Spotkania grupy wsparcia w Rectory o godz. 6pm (Msza św. po angielsku jest o godz. 5pm). Wiceliderką Ogniska jest Ania, tel. 7084173292.

Filia Ogniska w Mt Prospect, przy kościele św. Tomasza Becketta, 1321 N Burning Bush Ln, Spotkania grupy wsparcia w sali o godz. 7 pm. (Msza św. jest o godz. 6:15pm). Wiceliderką Ogniska jest Basia, tel. 7739193537.

Warsztaty „WRESZCIE ŻYĆ – 12 kroków ku pełni życia”. Codzienna praca nad sobą. Co dwa tygodnie spotkania grupy wsparcia. Trwają około roku. Dla osób w związkach małżeńskich jak również samotnych. Kontakt z prowadzącymi – poprzez Ognisko.

Kronika