Ognisko w Chicago – Jezuicki Ośrodek Milenijny przy W. Irving Park

Parafia
Spotkania w każdą pierwszą sobotę miesiąca o godzinie 17.00 w Jezuickim Ośrodku Milenijnym, przy W. Irving Park (Kamera on-line dla Internet Explorer: Użytkownik i hasło: 5835), rozpoczyna się w Sanktuarium modlitewne spotkanie w Waszych intencjach: Msza św. z sakramentem namaszczenia chorych, okolicznościowe modlitwy w intencji osób w kryzysie i błogosławieństwo indywidualne Najświętszym Sakramentem. Następnie w sali wspólne spotkanie grupy wsparcia. Można się umówić na indywidualne rozmowy z księdzem. Istniej także możliwość spotkania się z psychologiem terapeutą.
Duszpasterzem wspólnoty jest o. Jerzy Karpiński SJ.
Jezuicki Ośrodek Milenijny przy W. Irving Park‎ >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Nadzwyczajne spotkanie z gościem z Polski  NAJNOWSZA WIADOMOść UAKTUALNIONA

zaproszeni: wszyscy uczestnicy Sycharowskich Warsztatów 12-krokowych w Chicago: którzy ukończyli, którzy kroczą, którzy przymierzają się do rozpoczęcia; wszyscy zainteresowani Sycharowskimi Warsztatami 12-krokowymi.

Gościem będzie jedenz pierwszych prowadzących warsztaty 12-krokowe, współzałożyciec Centrum Duchowej Pomocy w Warszawie RAFAŁ PORZEZINSKI

Spotkanie odbędzie się we WTOREK, 11-GO CZERWCA, WIECZOREM, OD GODZ. 19.00 – ZACZYNAMY PUNKTUALNIE, w sali JOM-u

Rafał poprowadzi spotkanie z ludźmi ze swiatelko.com 

adres mailowy: Rafał Porzeziński
Rafał Porzeziński: zdjęcie z profilu

 

====RAFAŁ PORZEZIŃSKI

Dziennikarz, producent radiowo-telewizyjny, mąż Agnieszki i ojciec trzech córek, członek wspólnot i warsztatów 12-krokowych. Redaktor licznych debat publicystycznych w TVP, w tym programów: „Forum”, „Kwadrans po ósmej”, „Polityka przy kawie”. Rzecznik Stowarzyszenia Twoja Sprawa (www.twojasprawa.org.pl), właściciel wydawnictwa „Raj Media” (www.rajmedia.pl) i studia nagrań „Słowodaje”, z którego w czerwcu 2009 r. nadawano program Radia Wolność – inicjatywy Centrum Myśli Jana Pawła II. Wśród programów tam emitowanych znalazła się audycja „12 kroków do wolności” realizowana wspólnie z Jackiem Racięckim, która rok później stała się wyjściowym materiałem do stworzenia pierwszej w Polsce płyty audio o tematyce 12-krokowej. Płyta, wydana przez firmę RAJ MEDIA, została nagrodzona medalem za drugie miejsce na Międzynarodowym Katolickim Festiwalu Filmów i Multimediów – Niepokalanów 2011.

Kronika