Ognisko w Chicago – Jezuicki Ośrodek Milenijny przy W. Irving Park

Parafia
Spotkania w każdą pierwszą sobotę miesiąca o godzinie 17.00 w Jezuickim Ośrodku Milenijnym, przy W. Irving Park (Kamera on-line dla Internet Explorer: Użytkownik i hasło: 5835), rozpoczyna się w Sanktuarium modlitewne spotkanie w Waszych intencjach: Msza św. z sakramentem namaszczenia chorych, okolicznościowe modlitwy w intencji osób w kryzysie i błogosławieństwo indywidualne Najświętszym Sakramentem. Następnie w sali wspólne spotkanie grupy wsparcia. Można się umówić na indywidualne rozmowy z księdzem. Istniej także możliwość spotkania się z psychologiem terapeutą.
Duszpasterzem wspólnoty jest o. Jerzy Karpiński SJ.
Jezuicki Ośrodek Milenijny przy W. Irving Park‎ >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Dziękuję serdecznie za udział i zorganizowanie spotkania w pierwszą sobotę miesiąca. Była niespodzianka, i byłem bardzo wzruszony.

Na ostatnim spotkaniu, w którym wzięli udział przedstawiciele wszystkich grup 12-krokowych oraz ogniska sycharowskiego zapadła decyzja o okolicznościowym spotkaniu wszystkich uczestników razem ze współmałżonkami i dziećmi, w niedzielę, 28 kwietnia. Charakter spotkania byłby integracyjny, a więc Msza św., następnie wspólny posiłek (na zasadzie że każdy coś przynosi), oraz śpiewy, gry i zabawy na wolnym powietrzu lub pod dachem prowadzone przez niestrudzoną Halinę. Inne szczegóły organizacyjne będą ustalone w najbliższych dniach. Początek Mszy św. byłby prawdopodobnie o godz. trzynastej – koniec: późnym popołudniem. Miejsce dokładne będzie podane zainteresowanym, ale na północy Chicago. Proszę już rezerwować ten dzień.

Inne informacje o wydarzeniach kwietniowych – Post „Co w kwietniu?” z dnia 3 kwietnia.  

pozdrawiam wszystkich w Panu

jerzy k.

 

Kronika