Ognisko w Chicago – Jezuicki Ośrodek Milenijny przy W. Irving Park

Parafia
Spotkania w każdą pierwszą sobotę miesiąca o godzinie 17.00 w Jezuickim Ośrodku Milenijnym, przy W. Irving Park (Kamera on-line dla Internet Explorer: Użytkownik i hasło: 5835), rozpoczyna się w Sanktuarium modlitewne spotkanie w Waszych intencjach: Msza św. z sakramentem namaszczenia chorych, okolicznościowe modlitwy w intencji osób w kryzysie i błogosławieństwo indywidualne Najświętszym Sakramentem. Następnie w sali wspólne spotkanie grupy wsparcia. Można się umówić na indywidualne rozmowy z księdzem. Istniej także możliwość spotkania się z psychologiem terapeutą.
Duszpasterzem wspólnoty jest o. Jerzy Karpiński SJ.
Jezuicki Ośrodek Milenijny przy W. Irving Park‎ >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Od paru dni rozpoczęliśmy wspólną codzienną modlitwę na Skype, około godziny 22.  (dziesiątej wieczorem czasu Chicago). Taka modlitwa jest praktykowana w Polsce przez sycharowiczów.

Kto chciałby się włączyć, w te dni, kiedy to jest dla niego możliwe, niech odezwie się ze swojego Skype’a i nawiąże kontakt ze mną („ojerzysj”)  lub z Alicją („budziczek671”), to zostanie włączony do grupy. Każdy ma możliwość przedstawienia swoich intencji modlitewnych. Zapraszenie kierujemy do wszystkich chicagowskich sycharowiczów, a szczególnie do tych, którzy kroczą 12 krokami lub już ukończyli.

 

Kronika