Ognisko w Chicago – Jezuicki Ośrodek Milenijny przy W. Irving Park

Parafia
Spotkania w każdą pierwszą sobotę miesiąca o godzinie 17.00 w Jezuickim Ośrodku Milenijnym, przy W. Irving Park (Kamera on-line dla Internet Explorer: Użytkownik i hasło: 5835), rozpoczyna się w Sanktuarium modlitewne spotkanie w Waszych intencjach: Msza św. z sakramentem namaszczenia chorych, okolicznościowe modlitwy w intencji osób w kryzysie i błogosławieństwo indywidualne Najświętszym Sakramentem. Następnie w sali wspólne spotkanie grupy wsparcia. Można się umówić na indywidualne rozmowy z księdzem. Istniej także możliwość spotkania się z psychologiem terapeutą.
Duszpasterzem wspólnoty jest o. Jerzy Karpiński SJ.
Jezuicki Ośrodek Milenijny przy W. Irving Park‎ >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

1. Udany był bardzo wyjazd sylwestrowy – kilkudniowy do Galeny. Byli stali bywalcy ogniska, a także nowi jak również uczestnicy warsztatów 12-krokowych. No i obecność niektórych członków rodziny – dzieci bardzo ubogaciła.

2. Sycharowskie warsztaty 12-krokowe:  grupa druga zdecydowanie podniosła nogę w 5-tym kroku, grupa trzecia – narzuca swoje tempo pierwszym krokiem. Terminów spotkań nie podajemy, ponieważ już nie można dołączyć. Każda grupa liczy mniej niż 10 osób – na razie ograniczamy liczbę uczestników w grupie, a w przyszłości być może będziemy tworzyć grupy bardziej liczne.

3. Sycharowskie warsztaty 12-krokowe: zgłaszają się chętni do 4-tej grupy. Kontaktują się najpierw z  Alicją 773 865 4955     lub  ze mną tel. kom. 773 414 5461 (prośba nie denerwować się, jeśli skrzynka przepełniona). Spotkania grupy czwartej planowane są w drugą i czwartą sobotę miesiąca, od godz. 20.00. Więcej informacji na stronie   http://sychar.org/

4. Odbyło się kolejne spotkanie ogólne w I sobotę miesiąca stycznia.

5. Najbliższe spotkanie w III sobotę miesiąca, 19 stycznia, od godz. 18.30.

6. Rodzinne kolędowanie i opłatek – w niedzielę, 20 stycznia, od godz. 13.30 do godz. 18.00, w restauracji Magnolia. Bilety BYŁY u Alicji. 200 biletów wykupili członkowie grup i wspólnot rodzin działające przy naszym ośrodku zanim jeszcze padło ogłoszenie z ambony. Chyba ze czterdzieści biletów nabyli sycharki, a więc będziemy siedzieć razem w większej grupie.  Więcej informacji na Facebooku   https://www.facebook.com/pages/Silna-Rodzina-Strong-Family/380111175396006

Zapraszamy także na naszego rodzinnego bloga:  http://silnarodzina.blogspot.com/

 

Kronika