Ognisko w Chicago – Jezuicki Ośrodek Milenijny przy W. Irving Park

Parafia
Spotkania w każdą pierwszą sobotę miesiąca o godzinie 17.00 w Jezuickim Ośrodku Milenijnym, przy W. Irving Park (Kamera on-line dla Internet Explorer: Użytkownik i hasło: 5835), rozpoczyna się w Sanktuarium modlitewne spotkanie w Waszych intencjach: Msza św. z sakramentem namaszczenia chorych, okolicznościowe modlitwy w intencji osób w kryzysie i błogosławieństwo indywidualne Najświętszym Sakramentem. Następnie w sali wspólne spotkanie grupy wsparcia. Można się umówić na indywidualne rozmowy z księdzem. Istniej także możliwość spotkania się z psychologiem terapeutą.
Duszpasterzem wspólnoty jest o. Jerzy Karpiński SJ.
Jezuicki Ośrodek Milenijny przy W. Irving Park‎ >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Chwała Panu za Danusię i Zbyszka, którzy RAZEM – JAKO MAŁżONKOWIE – zaangażowali się w małżeńską grupę Wspólnoty  Życia Chrześcijańskiego w Chicago. Bóg zapłać za prowadzenie przez rok spotkań ogniska. Życzymy im stałego wzrastania we wzajemnej i rodzinnej miłości!

Obecnie Alicja została przyjęta jako nowa liderka Ogniska w Chicago. Ona teraz przejmie wszystkie sprawy organizacyjne i będzie utrzymywać kontakt z zarządem Stowarzyszenia w Warszawie. Alicja jest na spotkaniach od powstania Ogniska w Chicago. Uczestniczy także w „12 krokach dla grzesznika”. Cieszę się i dziękuję Alicji za ochocze podjęcie się tego zadania. Życzę owocnej pracy, a przede wszystkim, by Pan Bóg naprawił jej rodzinę.

Proszę zatem do niej zwracać się z różnymi zapytaniami i inicjatywami, także w sprawie „12 kroków dla grzesznika”.

Ja pozostaję do waszej dyspozycji, będę bardziej opiekunem duchowym i będę obecny jak dotychczas na wszystkich spotkaniach Ogniska i „12 kroków dla grzesznika.

Kontakt z Alicją:  tel. kom.:  1-773-865-4955 ;    mail:   abudzik@poczta.onet.pl   ;  skype: budziczek671

kontakt ze mną: tel. kom.:  1-773-414-5461 ;   mail:   jerzykarpinskisj@gmail.com  ;   skype:   ojerzysj     Facebook: ojerzysj    Jerzy Karpinski

Spotkania Ogniska odbywają się w Jezuickim Ośrodku Milenijnym, w pierwsze soboty miesiąca od godz. 18.30 – 20.30 oraz w trzecie soboty miesiąca od godz. 19.00 – 20.30;    spotkania grupy „12 kroków dla grzesznika” odbywają się też z częstotliwością dwutygodniową w uzgodnione przez grupę terminy.

Nowi chętni do uczestniczenia w grupie „12 kroków dla grzesznika” mogą zasięgnąć informacji na stronach www.sychar.org   oraz bezpośrednio u Alicji lub u mnie.

Najbliższe spotkania grupy wsparcia, to pierwsza i trzecia sobota czerwca, a także udział dla zainteresowanych w wyjeździe do Merillville – Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej w Indianie, u ojców salwatorianów (więcej informacji na stronie http://serce-sercu.blogspot.com/

Zapraszam do korzystania ze wszystkich materiałów pomocniczych, jakie są proponowane na stronach http://sychar.org/ , szczególnie do korzystania z porad udzielanych na forum:  http://www.kryzys.org/ ,   a także zapraszam na bloga:   http://silnarodzina.blogspot.com/

Wszystkie informacje dotyczące działalności Ogniska WTM w Chicago są umieszczane na tej stronie internetowej, więc zapraszam do częstego zaglądania, jak również do zarejestrowania się, by regularnie otrzymywać wszystkie informacje za pośrednictwem maili.

Pozdrawiam w Panu, i życzę wszystkim błogosławionych owoców Zstępującego Ducha świętego

ojerzysj

 

Kronika