Ognisko w Chicago – Jezuicki Ośrodek Milenijny przy W. Irving Park

Parafia
Spotkania w każdą pierwszą sobotę miesiąca o godzinie 17.00 w Jezuickim Ośrodku Milenijnym, przy W. Irving Park (Kamera on-line dla Internet Explorer: Użytkownik i hasło: 5835), rozpoczyna się w Sanktuarium modlitewne spotkanie w Waszych intencjach: Msza św. z sakramentem namaszczenia chorych, okolicznościowe modlitwy w intencji osób w kryzysie i błogosławieństwo indywidualne Najświętszym Sakramentem. Następnie w sali wspólne spotkanie grupy wsparcia. Można się umówić na indywidualne rozmowy z księdzem. Istniej także możliwość spotkania się z psychologiem terapeutą.
Duszpasterzem wspólnoty jest o. Jerzy Karpiński SJ.
Jezuicki Ośrodek Milenijny przy W. Irving Park‎ >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

„12 kroków dla grzesznika” jest grupą zamkniętą, to  znaczy w trakcie trwania regularnych spotkań nie dołącza się nowych uczestników. Spotkania odbywają się co dwa tygodnie. Terminy spotkań ustalili członkowie między sobą. W sumie spotkań tych jest zwykle czternaście. Jeśli ktoś nowy chce uczestniczyć w „12 krokach dla grzesznika”, to zgłasza u mnie chęć swojego udziału i czeka na rozpoczęcie spotkań nowej grupy dwunastokrokowej. Zakwalifikowany do grupy przyjmuje konkretne zobowiązania do wypełnienia, między innymi wypełnienie codziennych wyznaczonych zadań, i to w formie pisemnej, co zajmuje około pół godziny codziennie. Zadania do wypełnienia są dokładnie określone. Więcej informacji na ten temat można przeczytać i wysłuchać na stronach Stowarzyszenia Wspólnota Trudnych Małżeństw: http://sychar.org/

Uczciwe i hojne przejście drogi dwunastu kroków zaowocuje, z Bożą pomocą, wielkimi zmianami na lepsze w małżeństwie, rodzinie i w otoczeniu, do którego należymy.

ojciec Jerzy

mój adres mailowy:  jerzykarpinskisj@gmail.com

 

Kronika