Ognisko w Chicago – Jezuicki Ośrodek Milenijny przy W. Irving Park

Parafia
Spotkania w każdą pierwszą sobotę miesiąca o godzinie 17.00 w Jezuickim Ośrodku Milenijnym, przy W. Irving Park (Kamera on-line dla Internet Explorer: Użytkownik i hasło: 5835), rozpoczyna się w Sanktuarium modlitewne spotkanie w Waszych intencjach: Msza św. z sakramentem namaszczenia chorych, okolicznościowe modlitwy w intencji osób w kryzysie i błogosławieństwo indywidualne Najświętszym Sakramentem. Następnie w sali wspólne spotkanie grupy wsparcia. Można się umówić na indywidualne rozmowy z księdzem. Istniej także możliwość spotkania się z psychologiem terapeutą.
Duszpasterzem wspólnoty jest o. Jerzy Karpiński SJ.
Jezuicki Ośrodek Milenijny przy W. Irving Park‎ >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

3 marca, I sobota marca

Wyjątkowo przybywa uczestników na Mszach św. i nabożeństwach różańcowych w intencji dzieci. Czterech kapłanów obsługiwało wiernych przychodzących po błogosławieństwo kapłańskie i sakrament namaszczenia chorych. Wielu przychodzi modlić się za swoje małżeństwa, ale nie mają jeszcze odwagi mówić o tym na grupie wsparcia, natomiast wybierają spowiedź świętą lub osobistą rozmowę z kapłanem.

Jak zwykle o godz. 17.00 Msza św., dla wielu sakrament Namaszczenia chorych lub dla innych kapłańska modlitwa indywidualna, następnie Różaniec za dzieci oraz błogosławieństwo Najśw. Sakramentem (lourdskie). O godz. 18.30 rozpoczęło się spotkanie grupy wsparcia WTM, następnie o 20.30 spotkanie grupy 12-krokowej.

Kronika