Ognisko w Chicago – Jezuicki Ośrodek Milenijny przy W. Irving Park

Parafia
Spotkania w każdą pierwszą sobotę miesiąca o godzinie 17.00 w Jezuickim Ośrodku Milenijnym, przy W. Irving Park (Kamera on-line dla Internet Explorer: Użytkownik i hasło: 5835), rozpoczyna się w Sanktuarium modlitewne spotkanie w Waszych intencjach: Msza św. z sakramentem namaszczenia chorych, okolicznościowe modlitwy w intencji osób w kryzysie i błogosławieństwo indywidualne Najświętszym Sakramentem. Następnie w sali wspólne spotkanie grupy wsparcia. Można się umówić na indywidualne rozmowy z księdzem. Istniej także możliwość spotkania się z psychologiem terapeutą.
Duszpasterzem wspólnoty jest o. Jerzy Karpiński SJ.
Jezuicki Ośrodek Milenijny przy W. Irving Park‎ >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

18 lutego, III sobota lutego

Zmieniamy schemat spotkań. O godz. 19.00 w trzecią sobotę miesiąca jak również w pierwszą sobotę miesiąca od godz. 18.30 będą się odbywały kolejne spotkania grupy wsparcia, i trwać będą do godz. 20.30.  Od godz. 20.30 rozpoczyna się spotkanie 12-krokowe „12 kroków dla grzesznika”.

Tak właśnie  zaczęliśmy dzisiaj. Podczas pierwszej części spotkania dzieliliśmy się wydarzeniami ostatniego okresu w życiu każdego uczestnika. Drugą część spotkania rozpoczęło siedem osób, które wcześniej zadeklarowały swój udział.

Kronika