Ognisko w Chicago – Jezuicki Ośrodek Milenijny przy W. Irving Park

Parafia
Spotkania w każdą pierwszą sobotę miesiąca o godzinie 17.00 w Jezuickim Ośrodku Milenijnym, przy W. Irving Park (Kamera on-line dla Internet Explorer: Użytkownik i hasło: 5835), rozpoczyna się w Sanktuarium modlitewne spotkanie w Waszych intencjach: Msza św. z sakramentem namaszczenia chorych, okolicznościowe modlitwy w intencji osób w kryzysie i błogosławieństwo indywidualne Najświętszym Sakramentem. Następnie w sali wspólne spotkanie grupy wsparcia. Można się umówić na indywidualne rozmowy z księdzem. Istniej także możliwość spotkania się z psychologiem terapeutą.
Duszpasterzem wspólnoty jest o. Jerzy Karpiński SJ.
Jezuicki Ośrodek Milenijny przy W. Irving Park‎ >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

– Piątek, 10 kwietnia, godz. 19.00, kościół św. Tomasza Becketa w Mt Prospect, Msza św., następnie spotkanie otwarte dla wszystkich w salce pod plebanią.

– Sobota, 11 kwietnia, godz. 18.00, kościół św. Daniela Proroka, na Południu Chicago, krótkie spotkanie otwarte tylko dla punktualnych w salce w Rectory.

– Czwartek, 16 kwietnia, godz.  20.00, Jezuicki Ośrodek Milenijny, 5835 W Irving Park Rd, spotkanie wstępne dla zainteresowanych „12 kroków dla chrześcijanina. Wreszcie żyć”, planowane w JOM-ie.

– Niedziela, 26 kwietnia, godz. 14.00 Msza święta, potem do wieczora grillowanie,  4105 N Avers Ave. Rozpoczęcie sezonu grillowego – przychodzimy z rodzinami, z dziećmi. Kontakt – Alicja 773-865-4955

Wszystkie nagrania CD z Kongresów Rodziny (m.in. Dziewiecki, Pulikowski, Pokrywka, Bandurski, Olczak) można otrzymać w JOM-ie, składając donację dla fundacji Strong Family.

Dwie grupy „12 kroków” (u św. Daniela i Tomasza Becketa) kontynuują swoje spotkania co dwa tygodnie w termianach przez siebie ustalonych.

Kronika