Ognisko w Chicago – Jezuicki Ośrodek Milenijny przy W. Irving Park

Parafia
Spotkania w każdą pierwszą sobotę miesiąca o godzinie 17.00 w Jezuickim Ośrodku Milenijnym, przy W. Irving Park (Kamera on-line dla Internet Explorer: Użytkownik i hasło: 5835), rozpoczyna się w Sanktuarium modlitewne spotkanie w Waszych intencjach: Msza św. z sakramentem namaszczenia chorych, okolicznościowe modlitwy w intencji osób w kryzysie i błogosławieństwo indywidualne Najświętszym Sakramentem. Następnie w sali wspólne spotkanie grupy wsparcia. Można się umówić na indywidualne rozmowy z księdzem. Istniej także możliwość spotkania się z psychologiem terapeutą.
Duszpasterzem wspólnoty jest o. Jerzy Karpiński SJ.
Jezuicki Ośrodek Milenijny przy W. Irving Park‎ >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Duchowe Warsztaty „WRESZCIE ŻYĆ  – 12 kroków ku pełni życia”

Pierwsze spotkanie dla uformowania nowej grupy, grupa Nr 7, w najbliższą sobotę o godz. 20.00 w JOM. Spotkania są zwykle co dwa tygodnie. Wymagana jest codzienna systematyczna praca nad sobą wg otrzymanych wskazań. Trwają około ośmiu miesięcy. Prowadzą liderzy z ojcem Jerzy Karpińskim.

Warsztaty skierowane są do osób, które zdecydowane są żyć w pełnej jedności sakramentalnej z Panem Bogiem oraz zgodnie z nauczaniem Kościoła katolickiego. Mogą to być osoby w związkach lub samotne.

 

Kronika