Ognisko w Chicago – Jezuicki Ośrodek Milenijny przy W. Irving Park

Parafia
Spotkania w każdą pierwszą sobotę miesiąca o godzinie 17.00 w Jezuickim Ośrodku Milenijnym, przy W. Irving Park (Kamera on-line dla Internet Explorer: Użytkownik i hasło: 5835), rozpoczyna się w Sanktuarium modlitewne spotkanie w Waszych intencjach: Msza św. z sakramentem namaszczenia chorych, okolicznościowe modlitwy w intencji osób w kryzysie i błogosławieństwo indywidualne Najświętszym Sakramentem. Następnie w sali wspólne spotkanie grupy wsparcia. Można się umówić na indywidualne rozmowy z księdzem. Istniej także możliwość spotkania się z psychologiem terapeutą.
Duszpasterzem wspólnoty jest o. Jerzy Karpiński SJ.
Jezuicki Ośrodek Milenijny przy W. Irving Park‎ >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Z kwietniowego remanentu dodać trzeba, że spotkanie przy grillu było bardzo udane. Około 50 osób mile i nawet rodzinnie spędziliśmy to popołudnie.

W maju – rozwija się według planu, to znaczy pierwsza i trzecia sobota miesiąca – spotkania grup wsparcia.

Grupy 12-krokowe kroczą dzielnie.

Grupa druga 12 krokowa ma już podniesioną nogę, by wykonać ostatni 12 krok.

Wobec powyższego planujemy rozpoczęcie spotkań kolejnej, PIąTEJ GRUPY 12-krokowej.

Może byśmy rozpoczęli warsztaty w jeszcze w czerwcu? Prośba, żeby się zgłaszali do mnie albo najlepiej do Alicji ci, którzy już otrzymali materiały wstępne, jeśli są zdecydowani uczestniczyć.

Przypominam ogłoszenie, które już było:

– Zainteresowani zgłaszają się do nowej grupy Nr 5 Sycharowskich Warsztatów 12 Kroków. Kiedy zbierze się grupa, nie większa niż dziesięć osób, to będzie można rozpocząć regularne spotkania w terminie dogodnym dla wszystkich lub po skończeniu warsztatów przez grupę Nr 2. Zgłaszamy się zaraz, gdy jesteśmy zdecydowani sobie pomóc, żeby otrzymać wstępne materiały informacyjne i pierwszy arkusz materiałów roboczych. Po wypełnieniu zadań wstępnych (zajmuje to około dwóch tygodni) będzie ustalony termin pierwszego spotkania grupy. W tych sprawach kontaktujemy się z  Alicją (tel. 773 865 4955) lub z ojcem Jerzy (tel. 773 414 5461).

 

Plany na czerwiec:

– planowane nadzwyczajne spotkanie wszystkich, którzy dotychczas uczestniczyli lub uczestniczą w warsztatach, może 12-go czerwca

— 30 czerwca:  rodzinny piknik pielgrzymkowy, czyli wyjazd do Twin Lakes – Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Wisconsin (godzina i piętnaście minut samochodem od JOM)  http://www.lasaletteshrine.org/

Zgłoszenia tradycyjnie u Alicji

życzę dobrego długiego weekendu majowego

jerzy k.

ojerzysj

 

 

Kronika