Ognisko w Chicago – Jezuicki Ośrodek Milenijny przy W. Irving Park

Parafia
Spotkania w każdą pierwszą sobotę miesiąca o godzinie 17.00 w Jezuickim Ośrodku Milenijnym, przy W. Irving Park (Kamera on-line dla Internet Explorer: Użytkownik i hasło: 5835), rozpoczyna się w Sanktuarium modlitewne spotkanie w Waszych intencjach: Msza św. z sakramentem namaszczenia chorych, okolicznościowe modlitwy w intencji osób w kryzysie i błogosławieństwo indywidualne Najświętszym Sakramentem. Następnie w sali wspólne spotkanie grupy wsparcia. Można się umówić na indywidualne rozmowy z księdzem. Istniej także możliwość spotkania się z psychologiem terapeutą.
Duszpasterzem wspólnoty jest o. Jerzy Karpiński SJ.
Jezuicki Ośrodek Milenijny przy W. Irving Park‎ >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Grota Pasterzy w Betlejem w 2006 roku   „A Słowo stało się Ciałem” – znaczy Bóg przyszedł na ziemię i w szczególny sposób       jest na niej obecny. Tutaj bezczynnym nie jest. Najlepsze, czego możemy sobie życzyć, wszyscy, i każdy osobiście, jest to, by zajmował się nami i pragnieniami naszych serc, oraz by wziął w opiekę tych, których kochamy bardzo, a także tych, kogo kochamy niewystarczająco. Przyjmijmy zatem, każdy osobiście, skierowane do nas słowa biblijnych życzeń:

Niech Bóg Ci błogosławi i niech Cię strzeże! Niech oblicze Boga zajaśnieje nad Tobą, a łaska Jego niech zstąpi na Ciebie! Niech zwróci ku Tobie swoje oblicze i niech Cię obdarzy swoim pokojem!

Kronika