Ognisko w Chicago – Jezuicki Ośrodek Milenijny przy W. Irving Park

Parafia
Spotkania w każdą pierwszą sobotę miesiąca o godzinie 17.00 w Jezuickim Ośrodku Milenijnym, przy W. Irving Park (Kamera on-line dla Internet Explorer: Użytkownik i hasło: 5835), rozpoczyna się w Sanktuarium modlitewne spotkanie w Waszych intencjach: Msza św. z sakramentem namaszczenia chorych, okolicznościowe modlitwy w intencji osób w kryzysie i błogosławieństwo indywidualne Najświętszym Sakramentem. Następnie w sali wspólne spotkanie grupy wsparcia. Można się umówić na indywidualne rozmowy z księdzem. Istniej także możliwość spotkania się z psychologiem terapeutą.
Duszpasterzem wspólnoty jest o. Jerzy Karpiński SJ.
Jezuicki Ośrodek Milenijny przy W. Irving Park‎ >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Czwartek – 30 sierpnia 2012 – W KOSCIELE MILOSIERDZIA BOZEGO W LOMBARD  odbedzie sie :         

Dzień odnowy życia małżeńskiego i rodzinnego

21 W.411 Sunset Ave , Lombard , IL 60148

9.30 am – Zawiązanie wspólnoty

10 am – Eucharystia; Konferencja I: Spowiedź faryzeusza i celnika. Odnowienie przyrzeczeń małżeńskich. Po Mszy świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie relacji w małżeństwach i rodzinach.

12.30 pm – Przerwa na obiad

1.30 pm – 5.30 pm – Adoracja Najświętszego Sakramentu

5.30 pm – Modlitwa uwielbienia i zawiązanie wspólnoty

6 pm – Konferencja dla małżeństw: Bliskość drugiego człowieka.

7 pm –  Eucharystia; Konferencja I: Spowiedź faryzeusza i celnika. Odnowienie przyrzeczeń małżeńskich. Po Mszy świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie relacji w małżeństwach i rodzinach.

ZAPRASZAMY

Kronika