Ognisko w Chicago – Jezuicki Ośrodek Milenijny przy W. Irving Park

Parafia
Spotkania w każdą pierwszą sobotę miesiąca o godzinie 17.00 w Jezuickim Ośrodku Milenijnym, przy W. Irving Park (Kamera on-line dla Internet Explorer: Użytkownik i hasło: 5835), rozpoczyna się w Sanktuarium modlitewne spotkanie w Waszych intencjach: Msza św. z sakramentem namaszczenia chorych, okolicznościowe modlitwy w intencji osób w kryzysie i błogosławieństwo indywidualne Najświętszym Sakramentem. Następnie w sali wspólne spotkanie grupy wsparcia. Można się umówić na indywidualne rozmowy z księdzem. Istniej także możliwość spotkania się z psychologiem terapeutą.
Duszpasterzem wspólnoty jest o. Jerzy Karpiński SJ.
Jezuicki Ośrodek Milenijny przy W. Irving Park‎ >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Zaproszenie na weekend do Camp Vista, Visconsin, (ok. 2 i pół godziny od Chicago), w piątek po południu 21 stycznia, powrót w niedzielę po południu (23 stycznia). Rodzice (obydwoje, jeśli to jest możliwe, lub tylko jedno) mogą zabrać z sobą wszystkie swoje dzieci. Z udziałem znanych nam już psychologów, którzy poprowadzą spotkanie, i ojca Jerzego. Cena za nocleg od osoby dorosłej 17 dolarów, za dzieci – 10 lub mniej. Posiłek – przygotowany wspólnie z tego co się przywiezie czy zakupi; transport – wzajemna pomoc.

Szczegóły będą omówione na najbliższym spotkaniu w sobotę, 8 stycznia, początek godz. 17.00.

Proszę zgłaszać bezpośrednio do Andrzeja liczbę osób dorosłych i dzieci. On także służy wszystkimi informacjami organizacyjnymi, jak również dokładnym adresem pobytu.

E-mail Andrzeja: andrzejpogorzelski5@interia.pl

Numer komórki: nieaktualny

Prośba informować zainteresowanych, szczególnie tych, którzy nie korzystają z komputera, także tych, którzy jeszcze nie uczestniczyli w spotkaniach.

W najbliższą niedzielę (9 stycznia) odprawię Mszę świętą w Waszych intencjach i w intencjach Waszych Rodzin – całego chicagowskiego ogniska. Będzie to w klasztorze trapistów Gethsemani, New Haven, Kentucky, gdzie odprawiam rekolekcje.

Życzę wszystkim błogosławionego to jest uszczęśliwionego przez Boga Nowego Roku.

Zachęcam do zaglądania na stronę blogową naszego ogniska:

http://sychar-chicago.blogspot.com/

o. Jerzy

Kronika