Ognisko w Chicago – Jezuicki Ośrodek Milenijny przy W. Irving Park

Parafia
Spotkania w każdą pierwszą sobotę miesiąca o godzinie 17.00 w Jezuickim Ośrodku Milenijnym, przy W. Irving Park (Kamera on-line dla Internet Explorer: Użytkownik i hasło: 5835), rozpoczyna się w Sanktuarium modlitewne spotkanie w Waszych intencjach: Msza św. z sakramentem namaszczenia chorych, okolicznościowe modlitwy w intencji osób w kryzysie i błogosławieństwo indywidualne Najświętszym Sakramentem. Następnie w sali wspólne spotkanie grupy wsparcia. Można się umówić na indywidualne rozmowy z księdzem. Istniej także możliwość spotkania się z psychologiem terapeutą.
Duszpasterzem wspólnoty jest o. Jerzy Karpiński SJ.
Jezuicki Ośrodek Milenijny przy W. Irving Park‎ >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Biblioteka JOM umieściła pierwsze informacje o posiadanych książkach, które mogą być użyteczne dla osób przeżywających różnego rodzaju kryzysy. Krótkie przedstawienie treści książki oraz zapoznanie się ze Spisem treści ułatwi właściwy wybór. Książki można wypożyczać do domu, zapisawszy się do biblioteki.
Niektóre z tych pozycji są także do nabycia w księgarni Źródło /5517 West Belmont Avenue, Chicago, IL 60641-4130, Phone: (773) 282-4278/. ojerzysj

Kronika